Zuipkarren uit den boze in Schaijk

Tijdens de clubvergadering van afgelopen maandag werd er teruggekomen op het punt ‘zuipkarren’. Dit punt was van de vorige vergadering meegenomen en er zou nu duidelijkheid komen.
De voorschriften voor deelname aan de optocht zijn als volgt veranderd:

bij onderdeel 2:
“In geval van dreigend gevaar (bijv. vanwege de constructie of in geval van vuur) of in geval van bovenmatig alcoholgebruik of hinderlijke geluidsoverlast – dit alles ter beoordeling van de Stichting – heeft de Stichting het mandaat van de clubs om deelnemers direct uit de optocht te verwijderen.”

Natuurlijk is onze belangrijkste insteek van te voren met clubs hierover in gesprek te gaan en de regel nooit te hoeven toepassen.

En zo is het. De Schaijkse optocht is groot geworden met prachtige, kleurrijke beweeglijke wagens, schitterende loopgroepen en individuelen. En niet met zuipkarren!

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 16°C

Meer nieuws

Stem op De Moeslanden bij Rabo ClubSupport 2026

Stichting Carnaval De Moeslanden doet mee aan Rabo ClubSupport 2026. Met deze actie hopen ze...

Pronkzitting 2027: artiesten gezocht voor de 48e editie

De voorbereidingen voor de Pronkzitting 2027 beginnen dit jaar extra vroeg. Op donderdag 8 oktober...

Overeenkomst crowdfunding geeft bouwloods stevige basis

De overeenkomst crowdfunding geeft de plannen voor een nieuwe bouwloods in het Moesland een stevige...