Mensen gezocht om te helpen bij Plein vol Plezier

Elk jaar organiseert Jeugdcarnaval het “Plein vol plezier”. Ruim 300 kinderen hebben hier een geweldige carnavalsmiddag. Net als voorgaande jaren is dit op dinsdag (5 maart) van 13.30 tot 17.00 uur. Heb jij zin en tijd om mee te helpen stuur dan een mailtje naar stefan.lean@home.nl.

Plein vol Plezier en kleurwedstrijd

Op de scholen zijn voor de groepen t/m 6 de kleurplaten uitgedeeld en voor de groep 7 en 8 de woordzoeker. Kleur, verf of knutsel je kleurplaat tot een kunstwerk en lever het weer in op school en misschien win jij wel een mooie prijs. Het inleveren van de woordzoeker is ook op school.

Kinderen van speciaal onderwijs kunnen deze ophalen en weer inleveren bij Bento. Inleverdatum van de kleurplaat en woordzoeker is 21 februari 2014.

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 8°C

Meer nieuws

Radio uitzending Elf-FM uit 2011 online

De Radio uitzending Elf-FM 2011 is nu eindelijk online beschikbaar. Het project lag al een...

Manuela van Amstel is ‘In Beeld’

Iedere Moeszak of Moeszakkinneke die ooit aan het Plein vol Plezier heeft deelgenomen kent haar:...

Sjoerd Langendijk is ‘In Beeld’

De pen blijft even in de familie. Sjoerd Langendijk is de broer van Quinn. Maar...