Pronkzittingen op TV

Als voorbereiding op carnaval serveert Landerd TV een voorgerecht. Cameramensen van de omroep waren aanwezig bij de pronkzittingen van de Smouskes, de Kêleströpers en het Moesland en de beelden die zij hier opnamen zijn komende week te zien in diverse samenvattingen.

Daarnaast was Landerd TV er getuige van hoe jongeren uit Zeeland en Schaijk met zingen, googelen, dansen en moppen tappen hun talenten aanspraken op hun eigen jeugdpronkzittingen. Op zaterdag 7 februari vindt in het Wapen van Reek de sleuteloverdracht plaats van de gemeente Landerd aan de prinsen van Schaijk, Reek en Zeeland tijdens de zogenaamde Erewijn. Landerd TV zendt deze overdracht live uit. Aanvang 14.00 uur.

Pronkzittingen op TV- ook herhalingen

De uitzending van Landerd in Beeld is te zien van zondag 31 januari tot en met vrijdag 5 februari om 12.00, 18.00, 20.00 en 22.00 uur. Nadien zijn de uitzendingen nog te zien op www.landerd-tv.nl.

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 7°C

Meer nieuws

Toekomst carnaval Moesland

Toekomst carnaval Moesland staat centraal tijdens de clubvergadering van 9 maart. Het wordt geen gewone...

Marissa van Druten is ‘In Beeld’

Ze heeft de de dertig nog niet aangetikt: Marissa van Druten. Ze heeft geen favoriete...

Hartstikke Gek is ‘Uitgelicht’

Hartstikke Gek, dit jaar tweede geworden in de grote Moeslandse optocht, is ‘Uitgelicht’. Met 3...