Carnavalsprinsen in Provinciehuis

Ieder jaar komen de carnavalsprinsen bij elkaar op het Provinciehuis in Den Bosch, op uitnodiging van de commissaris van de Koning. Het is één pracht en praal. Het ene prinsenpak is nog mooier dan de ander. Maar als je ze zo allemaal bij elkaar ziet, valt toch vooral de verenpracht op.

Veel pracht en praal bij Carnavalsprinsen

Fluwelen mantels, gepolijste scepters en steken op het hoofd met de bekende lange veren: in het provinciehuis in Den Bosch wemelde het dinsdagavond van de Prinsen Carnaval. Uiteraard was ook Schaijk vertegenwoordigd met Prins Johnny.

Bier, Brabantse borrels, worstenbrood, dweilorkesten en een tonproater, geheel in carnavalsstijl werden de prinsen ontvangen.

Bron: Omroep Brabant

Foto: Floyd Aanen

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 18°C

Meer nieuws

6.000 Euro voor tijdelijke bouwloods

Stichting Carnaval de Moeslanden ontvangt van de gemeente Maashorst een eenmalige subsidie van 6.000 euro....

Theo van Summeren Lid in de Orde van Oranje-Nassau

Theo van Summeren is vrijdag 24 april 2026 onderscheiden als Lid in de Orde van...

Radio uitzending Elf-FM uit 2011 online

De Radio uitzending Elf-FM 2011 is nu eindelijk online beschikbaar. Het project lag al een...