Bewaren carnavalskoppen voor Braderie 2017

Oudere Moeszakken onder ons kunnen het zich nog wel herinneren; de grote koppen bij de entree van de braderie. Prachtig om te zien natuurlijk, zeker voor mensen die deze nog niet hebben bewonderd tijdens de optocht. Dit jaar heeft de commissie braderie het plan opgepakt om wederom koppen te plaatsen op het parcours van de braderie 2017. Maar daar hebben ze wel jullie hulp bij nodig!
Mocht jullie club interesse hebben om deze beschikbaar te stellen dan kan je contact opnemen met Joost Geurts van Kessel via (06) 51486131. Mailen mag ook; braderieschaijk@moesland.nl.

Stallen koppen voor Braderie 2017

Het stallen van de koppen is geen probleem. Deze kunnen worden geplaatst in het nieuwe ‘Ut Frotkot‘, de bouwschuur achter de Piramide aan de Bossestraat. Het is wel van belang dat tijdens het afbreken er rekening mee wordt gehouden dat de koppen niet al teveel schade oplopen.

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 5°C

Meer nieuws

6.000 Euro voor tijdelijke bouwloods

Stichting Carnaval de Moeslanden ontvangt van de gemeente Maashorst een eenmalige subsidie van 6.000 euro....

Theo van Summeren Lid in de Orde van Oranje-Nassau

Theo van Summeren is vrijdag 24 april 2026 onderscheiden als Lid in de Orde van...

Radio uitzending Elf-FM uit 2011 online

De Radio uitzending Elf-FM 2011 is nu eindelijk online beschikbaar. Het project lag al een...