Artiestenbijeenkomst Pronkzitting Schaijk

Het carnavalsseizoen is weer in aantocht, dus tijd voor een nieuwe editie Pronkzitting 2018, de 40e alweer. Het bloed begint te stromen bij de artiesten en alle betrokkenen bij de Pronkzitting. Veel artiesten hebben al ideeën in hun hoofd. Anderen nog niet. Doet iedereen nog mee, zijn er nieuwe gegadigden? Iedereen is meer dan welkom om een stukske muziek, zang, dans, buut, sketch, mime, moppen of act te presenteren tijdens de jaarlijkse Pronkzitting in het Moesland.

Dus welkom aan alle vermaarde artiesten en nieuwbakken artiesten, maar wellicht ken je andere Moeszakken of Moeszakkinnen die het komend seizoen op 13, 19 en 20 januari op de bühne willen gaan staan. Wij nodigen iedereen uit voor de 1e Artiestenbijeenkomst, 39e Pronkzitting Bekèk ’t mar’ op woensdag 15 november 2017 om 20.00 uur in De Phoenix

Voor vragen of informatie: bel of mail naar Jeroen van Zuijlen via 06-199 33 201 / pronkzitting@moesland.nl. Dan ontvang je ook de uitnodiging.

De voorverkoop is op dit jaar gepland op zaterdagmiddag 23 december 2017. Op deze zaterdagmiddag kan ieder op tijd in de rij staan om een kaartje te bemachtigen. Want de Pronkzitting is een evenement in het Moesland waar jong en oud bij wil zijn.

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 15°C

Meer nieuws

Ad van Boekel overleden

Ad van Boekel, oud lid van Hofkapel de Boeremoeskapel, is 6 mei 2026 op 86...

6.000 Euro voor tijdelijke bouwloods

Stichting Carnaval de Moeslanden ontvangt van de gemeente Maashorst een eenmalige subsidie van 6.000 euro....

Theo van Summeren Lid in de Orde van Oranje-Nassau

Theo van Summeren is vrijdag 24 april 2026 onderscheiden als Lid in de Orde van...