Tweede editie (s)Moeslands tonproatavond: twee voorstellingen

Bij SMAAK! aan de Runstraat 67a in Schaijk wordt op zaterdag 3 en zondag 4 oktober de tweede editie gehouden van (S)Moeslands tonproatavond. “We gaan proberen om deze tweede editie plaats te laten vinden, waarbij we rekening houden met de dan geldende coronamaatregelen”, vertelt Stefan van Ras, de organisator van het evenement.

Het plan is om dit jaar niet één, maar twee voorstellingen te houden, geeft Stefan aan. “Dit doen we omdat we naar verwachting minder plaatsen tot onze beschikking hebben in verband met de coronamaatregelen.”

De voorstellingen zijn op zaterdag 3 oktober om 20 uur en zondag 4 oktober om 14 uur. Voorverkoop van de kaarten vindt plaats bij SMAAK! op woensdag 2 en donderdag 3 september van 19 tot 21 uur. Details hierover worden nog bekendgemaakt.

Bron: Arenalokaal

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 5°C

Meer nieuws

Nieuw 11-11-bal op dag zelf en overdag

Niet alleen de terugkeer van de Moeskop was onderwerp van gesprek tijdens de clubvergadering, ook...

Toekomst carnaval Moesland

Toekomst carnaval Moesland staat centraal tijdens de clubvergadering van 9 maart. Het wordt geen gewone...