22 Jaar carnaval Schaijk
In 1981 werd het 22 jarig bestaan van Stichting Carnaval de Moeslanden uitbundig gevierd.
Er was onder andere een tentoonstelling over 22 jaar carnaval in het dorpshuis.
In het kader van het 22 jarig bestaan van Carnaval Schaijk wordt er een echte Boerenbruiloft georganiseerd met allerlei andere feestelijke aktiviteiten.
Zaterdag 7 februari
10 uur op de Brink, ingang Burg. Schoutenstraat.
MOESFIETS
Individuele deelname voor alle leeftijden en voor groepen liefst gekostumeerd.
Welke Camavalsgroep neemt met de meeste mensen op één fiets een hindernisbaan foutloos. Wie komt met de gekste origineelste versierde fiets en diverse andere fietsproeven.
Boerenbruiloft
13.00 uur – dorpsomroeper kondigt hetnieuws aan. Iedere Moeszak, groot en klein om 1 uur verzamelen bij huis B. Wingens, v.d. Venlaan. Auto’s s.v.p.zoveel mogelijk thuislaten of elders parkeren.
We lopen gekostumeerd-gearmd-hossend voor de paardenkarmet Theo erop.
Achter de paardenkar gaan fam. B. Wingens en C.V. De Moppentappers plus de buurt C.V. Bierviltjes.
12.15 uur – Vertrek. Route v.d. Venlaan Schutsboomstraat – Runstraat – Bosschestraat.
12.30 uur Bruid en Bruidegom op de paardenkar. Achter de kar komen nu ook de familie Appelhof en C.V. Loltrappers.
12.45 uur – Trouwen in de Raadszaal door Burgemeenster Vos:
Alleen familie – prins – Grootvorst mee naar binnen.
14.00 uur – Trouwen op het bordes door Toon L. K.V.0. Volksdansen op de nk. Bejaarden volksdansen.
Vertrek naar Cor en Miet (Zaal Albers).
15.00 uur – Entree. Welkomstlied.
15.15 uur – Receptie clubs en familie.
16.30 uur – Volksmaaltijd
17.15 uur – Tijd om te slapen
Belangrijk: De consumpties en de maaltijd zijn voor ieders eigen rekening, Liever geen kostbare kado’s voor het Bruidspaar. Wel gekke karnavaleske of “Nie veur houwes’ kado’s.
20.00 uur – Moesdans
Dansorkest’ Atilla’ plus Blaaskapel De Konthamers
Entree f 2,50 (wegens de kosten voor muziek).
Zondag 8 februari
13.30 uur – Besloten receptie. Willen degenen die voor de besloten receptie zijn uitgenodigd voor 13.30 uur plaats ingenomen hebben.
15.00 uur – Receptie voor alle Moeslandse clubs en alle Moeslanders deputaties uit de regio.
18.30 uur – Moesdisco in het Dorpshuis. Bezoek van Prins, Raad, Dansgarde en Hofkapel van 19.00 tot 20.00 uur
Krantenartikelen 22 Jaar carnaval Schaijk
Jubileumboekje 22 Jaar carnaval Schaijk
Voor het 22-jarig jubileum is er ook een jubileumboekje gemaakt. Veel informatie omtrent het 22-jarig bestaan van Stichting Carnaval de Moeslanden staat in dit boekje. 50 Pagina’s genieten van de historie van 22 jaar Moeslands carnaval.
Mocht jij nog materiaal en/of informatie hebben over 22 jaar Moeslands carnaval dan is dat van harte welkom. Dit mag je dan mailen naar info@deoptocht.nl. Dan zal ik het zo snel mogelijk op deze pagina zetten en kunnen we er allemaal van genieten. En daar doen we het per slot van rekening toch allemaal voor.
En da ge bedankt bent da witte!
