Moesland op televisie 2006

Moesland op televisie, dat zien we graag. Maar we klagen nogal eens over het gebrek aan media-aandacht en dan met name op de tv. Maar we zijn nogal wat op televisie geweest, zelfs de landelijke!

Zoiets kun je natuurlijk niet afdwingen. Over het algemeen bepalen de landelijke media zelf wel wat ze belangrijk vinden en niet de mensen uit het Moesland. Logisch natuurlijk, maar toch is het mooi dat je Moesland op televisie voorbij ziet komen. En warempel, zelfs op de landelijke televisie!

Hieronder een overzicht van de televisie-uitzendingen.

Zoals een bekende Moeszak altijd zegt;”Veul kijkplezier!”

Jos in het Moesland

Jos is een fictief figuurtje die carnaval gaat vieren in het Moesland. Deze animatiefilms zijn gemaakt door Frank van Mourik en werden uitgezonden bij de KRO.

Moesland op televisie; Jos in het Moesland

Jos in het Moesland 2006

De bouw op Omroep Brabant

Klore Kwats werd gevolgd door Omroep Brabant. De omroep omschreef dat zo:

Volg de gebeurtenissen over de bouw van de carnavalswagen van Klore Kwats in Schaijk in de wekelijkse soap. En Henk Huppelschoten komt met opmerkelijk nieuws over wie de oudste carnavalsprins van Brabant is.

2006 - Omroep Brabant De Bouw

De Bouw 2006

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 1°C