Carnavalsdinsdag 2013: Goapmerrege en nagenieten op het Europaplein

Carnavalsdinsdag 2013 brak aan met vermoeide benen, schorre stemmen en hier en daar wat gescheurde kostuums, maar in het Moesland betekent dat nog lang niet dat het feest voorbij is. Integendeel: de traditionele Goapmerrege op het Europaplein bracht ook dit jaar weer een flinke groep diehards op de been, klaar om de laatste dag van carnaval in stijl te beginnen.

Onder een waterig zonnetje en tussen de confettiresten en lege bekers werd er nog één keer gelachen, gehost en geproost. De sfeer was los, warm en gemoedelijk. Vrienden, clubleden en bekenden kwamen samen om terug te blikken op een prachtig weekend vol hoogtepunten.

Wat deze dinsdag extra bijzonder maakte, was het rondkijken en vergapen aan de pracht en praal van de wagens die nog in het dorp stonden opgesteld. Zelfs na de optocht bleven de creaties bewondering oproepen. Kinderen keken met grote ogen omhoog, terwijl bouwers trots vertelden over hun werk.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 0°C