KBO-bal 2020: Dubbel feest met twee Eremoeszakken!
KBO-bal 2020 werd opnieuw een middag vol warmte, muziek en traditie in De Phoenix te Schaijk. Zoals ieder jaar stond dit feestelijke samenzijn van de oudere garde van Moesland in het teken van ontmoeting, gezelligheid én de uitreiking van de titel Eremoeszak. Dit jaar was echter extra bijzonder, want niet één maar twee mensen vielen in de prijzen: Henk en Felicia Pashouwers mochten zich met trots Eremoeszakken van 2020 noemen!
Het is pas de derde keer in de Moeslandse carnavalshistorie dat er twee personen tegelijk tot Eremoeszak worden benoemd. De vorige keren waren in 1995 (Tiny Megens en Wim Arts) en in 2002 (Gerard Bekkers en Adriaan Janssen). Met hun niet aflatende inzet voor de oudere medemens hebben Henk en Felicia deze waardering meer dan verdiend. Van praktische hulp tot het organiseren van activiteiten – zij staan altijd klaar met een glimlach.
Het bal werd opgeluisterd door een goed gevuld programma. De muziek kwam van de altijd gezellige hofkapel, aangevuld met de klanken van Toeter Mar Henne. De Huppelpupkes en de Jeugdcarnaval, met Jeugdprins Morris I, Jeugdprinses Lindy I en de Jeugdraad van 11, zorgden voor vrolijke optredens en een jonge energie. Ook Freek van der Venne en Roel Wittenberg wisten het publiek te vermaken met hun act. Muzikale begeleiding van de middag was in handen van Harrie Jans, die zoals altijd zorgde voor de juiste toon.
Het KBO-bal 2020 bewees opnieuw hoe rijk Moesland is aan vrijwilligers, verbondenheid en feestvreugde. En met twee trotse Eremoeszakken werd het extra feestelijk

