Jeugd in de hoofdrol bij Opening Jeugdcarnaval Schaijk 2022

Opening Jeugdcarnaval Schaijk 2022 was een feestelijk moment waarop alles draaide om de jonge Moeszakken en Moeszakkinnen. In een bomvolle zaal nam Jeugdcarnaval afscheid van het oude prinsenpaar, waarna de spanning voelbaar was: wie zou de nieuwe jeugdprins en -prinses worden?

Met luid applaus werden Prins Zef I en Prinses Emma I uitgeroepen tot hét nieuwe Jeugdprinsenpaar van 2022. Een bijzonder moment voor hen én hun gevolg, die zichtbaar genoten van de aandacht en het enthousiasme in de zaal. De proclamatie werd met veel gejuich ontvangen, en meteen zat de sfeer er goed in.

Een ander hoogtepunt van de ochtend was de onthulling van Boerke Moes. Deze kleurrijke mascotte hoort natuurlijk bij het jeugdcarnaval en werd met veel plezier onthaald. Boerke Moes is een symbool van plezier, energie en verbondenheid precies waar het jeugdcarnaval voor staat.

Natuurlijk waren er ook dit jaar weer veel trotse ouders, opa’s en oma’s, vrienden en bekenden aanwezig om dit bijzondere moment mee te maken. Hoffotograaf Roy Sijmens legde alles prachtig vast: van de tranen bij het afscheid tot de stralende gezichten van het nieuwe prinsenpaar.

Met deze officiële aftrap is het jeugdseizoen écht begonnen. Jeugdcarnaval Schaijk 2022 belooft weer een prachtige tijd te worden vol optredens, polonaises en onvergetelijke momenten.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 10°C