Pronkzitting 2022: een bijzondere editie in mei

Pronkzitting 2022 was er één om niet snel te vergeten. Waar deze normaal gesproken in januari of februari plaatsvindt, werd deze editie door de coronamaatregelen verplaatst naar het voorjaar. Op vrijdag 6 en zaterdag 7 mei vond de Pronkzitting plaats, en dat voelde als een vertrouwd maar toch fris begin van een nieuwe traditie.

Een andere opvallende verandering: niet de Phoenix, maar een grote feesttent diende dit keer als locatie. Een unieke setting die zorgde voor een andere sfeer, maar het feestplezier zeker niet in de weg stond. Ondanks dat niet alle avonden uitverkocht waren, alleen zaterdagavond zat helemaal vol, was de sfeer onveranderd goed. Schaijkse artiesten betraden met enthousiasme het podium en zorgden voor een avond vol humor, muziek en herkenbare Moeslandse taferelen.

De Pronkzitting blijft een belangrijk moment binnen het Moeslandse carnaval, waar plaats is voor talent, traditie én verrassing. Ook in 2022 wisten de deelnemers het publiek te vermaken en te raken.

De prachtige sfeerbeelden van deze editie zijn gemaakt door hoffotograaf Jan van Ballegooij. Een waardevol aandenken aan een bijzondere Pronkzitting in een bijzonder jaar.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 10°C