Zilveren Moestop 2026 voor Mark van Zandvoort
Tijdens een feestelijke avond op zaterdag 14 februari 2026 heeft Mark van Zandvoort de Zilveren Moestop ontvangen. In een volle zaal hing Prinses Nicole I hem deze bijzondere onderscheiding om, onder luid applaus van het publiek dat deze keuze duidelijk omarmde. Op Valentijnsdag draaide het in Moesland dus niet alleen om liefde, maar vooral om liefde voor carnaval.
Mark is al jarenlang een vertrouwd gezicht binnen het Moeslandse carnaval. Als lid van carnavalsvereniging Vûr Mekoar en later als Adjudant van het prinsenpaar, een rol die hij sinds 2017 vervult, staat hij vrijwel continu paraat. Van vroeg in de ochtend tot diep in de nacht is hij bezig met organiseren, begeleiden en ontzorgen. Vooral achter de schermen verricht hij enorm veel werk om alles soepel te laten verlopen.
Zilveren Moestop 2026: erkenning voor jarenlange inzet
Wat Mark extra bijzonder maakt, is zijn technische talent. Hij kan vrijwel alles maken of repareren en zet die vaardigheden volop in voor carnaval. Zo werkte hij mee aan onder andere de jeugdprinsenwagen, de grote prinsenwagen en talloze creatieve projecten en cadeaus. Binnen de technische commissie is hij dan ook een onmisbare kracht.
Naast zijn vakmanschap staat Mark bekend om zijn betrouwbaarheid en betrokkenheid. Hij staat altijd klaar om te helpen, of het nu tijdens het carnavalsseizoen is of ver daarbuiten. Wie hem nodig heeft, hoeft maar te bellen en hij regelt het, vaak nog dezelfde dag.
Met de Zilveren Moestop 2026 krijgt Mark van Zandvoort eindelijk de erkenning die velen hem al jaren gunden. Een onderscheiding die perfect past bij iemand met zo’n groot Moesgroen hart.
Mark, van harte gefeliciteerd met deze meer dan verdiende eer en geniet volop van dit bijzondere moment.

