Moeslands Liedjesfestival 2005

Elk jaar met de Braderie (dit jaar op 23 en 24 april 2005) organiseert Stichting Carnaval de Moeslanden een Schoikse aovond met een Liedjesfestival!
Beste muziekliefhebbers,

Wie zingt het nieuwe Moeslandse carnavalslied voor het seizoen 2005/2006? Willen jullie dit graag zijn, geef je dan op.
Het Moeslands liedjesfestival 2005 wordt gehouden op zaterdag 23 april 2005 in de feesttent bij de Phoenix. Het wordt vast weer net zo’n gezellige avond als vorig jaar waar de tent echt helemaal op z’n kop ging, het dak er af ging en iedereen genoten heeft van een echte Schoikse aovond en vooral van het liedjesfestival.

Een deskundige jury onder leiding van Prins Frank I beoordeelt het lied op originaliteit, meezinggehalte en uitvoerbaarheid door diverse orkesten. Wat moet je doen:
Geef je op als deelnemer
Schrijf een meezinger
Zorg voor begeleidingsmuziek (CD, bandje, orkest, kapel, a-capella mag uiteraard ook)
Instuderen en de show stelen op zaterdag 23 april 2005

Wat valt er te winnen bij het Moeslands Liedjesfestival 2005?

Eeuwige roem, een (wissel)vat bier met originele oorkonde, een gouden microfoon en natuurlijk regelmatig optredens om het winnende lied ten gehore te brengen.

Wij hopen op een heel bere gezellige avond met als belangrijkste de verkiezing van het Schoikse carnavalslied voor het nieuwe seizoen.

Graag opgeven bij een van de onderstaande personen voor 15 april 2005
Corrie van Esch 462203
Leonard Steetsel 461939
Bert van Hoof 461878

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 15°C

Meer nieuws

Langer bouwen in bouwloods: wagenbouwers krijgen een jaar extra zekerheid

De wagenbouwers van Schaijk kunnen ook komend carnavalsseizoen gebruik blijven maken van de bouwloodsen op...

Stimuleringsbijdrage Rabobank helpt bouwloods

Stichting Carnaval de Moeslanden heeft een mooie steun in de rug gekregen voor het realiseren...

Ad van Boekel overleden

Ad van Boekel, oud lid van Hofkapel de Boeremoeskapel, is 6 mei 2026 op 86...