Jeugdoptocht 2014 in het Schaijkse Moesland

Zondag 2 maart is het zover; de grote Moeslandse Jeugdoptocht 2014. Vele clubs zijn al aan het bouwen en sommige gaan nu beginnen. Vind je het leuk om mee te doen met je vriend, vriendin, buurt, klas of je vereniging geef je dan snel op. Je kan meedoen in de categorie wagens groot of klein en als loopgroep groot of klein. Individuele vallen bij ons onder kleine loopgroep. Geef je snel op voor de optocht zodat jou idee niet meer gebruikt kan worden door andere.

Brandblusser voor jeugdoptocht 2014

Daarnaast willen wij jullie er ook aan herinneren dat het bij hebben van een brandblusser verplicht is tijdens de Jeugdoptocht, en voor de grote wagens die op Maandag met de Grote Optocht mee mogen lopen ook. Er zijn mogelijkheden om deze te lenen bij ons, stuur hiervoor even een mail naar ons, of neem contact op met Jeugdcarnaval.

Startgeld

Clubs die zich hebben ingeschreven voor de Jeugdoptocht ontvangen startgeld. Net als vorig jaar kun je je startgeld ophalen bij Bento. Dit kan 25 februari 2014.

Voor info kan je mailen naar info@jeugdcarnavalschaijk.nl of kijk op onze site www.jeugdcarnavalschaijk.nl of houd onze Facebook pagina in de gaten.

Deel dit bericht:

Over de auteur
Verzamelt, onderzoekt en vertelt alles wat het carnavalsgevoel versterkt

Heb jij carnavalsnieuws?

Stuur jouw bericht, foto of tip gerust in. We delen het graag met alle carnavalsliefhebbers.

Aftellen tot de optocht

00
Dagen
00
Uren
00
Minuten
00
Seconden
Ut is zoweit!
loader-image
Weer in Moesland
temperature icon 23°C

Meer nieuws

Pronkzitting 2027: artiesten gezocht voor de 48e editie

De voorbereidingen voor de Pronkzitting 2027 beginnen dit jaar extra vroeg. Op donderdag 8 oktober...

Overeenkomst crowdfunding geeft bouwloods stevige basis

De overeenkomst crowdfunding geeft de plannen voor een nieuwe bouwloods in het Moesland een stevige...

Langer bouwen in bouwloods: wagenbouwers krijgen een jaar extra zekerheid

De wagenbouwers van Schaijk kunnen ook komend carnavalsseizoen gebruik blijven maken van de bouwloodsen op...